Sigortalı Nakliyat

Şirketimiz ta ki hizmete başlamış bulunduğu 1988 yılından bu güne sizlere garantili nakliyat hizmetlerinin yanı sıra sigortalı evden eve nakliyat Ankara hizmetini sunar. Bur da esas iştigal konumuz kesinlik ile müşteri hassasiyeti ile insanların eşyalarını ve tabi ki Pro Ankara Trans nakliyat sitesinin yani Protaş Profesyonel taşımacılık hizmetlerinin itibarını korumaktır.
Firmamız bu gün nerdeyse istenilen bütün büyük sigorta firmaları ile çalışmaktadır. İstenilen sigorta acentesi ile görüşülüp seçim müşteriye ait olmaktadır. Sigortalı nakliyat bedeli, müşteri isteğine göre yükselip alçalabilmektedir. Sigorta kapsamında sizlere garanti verilebilmektedir.
Acenteler sizlere bilinenin aksine kırılan eşyalarınızın parasını ödemez. Yani acenteler sizlere nakliyat sırasında meydana gelebilecek hasarlardan korumaz. Çünkü hiçbir sigorta firması maalesef bu gün bizlere taşıma sırasında oluşabilecek işçi hasarına karşı ödeme yapmamaktadır.
Bilinenin aksine sadece eşyalarınız ve ya yükünüz araca yüklendikten sonra , yani yolda oluşabilecek kaza , afet gibi durumlarda geçerli olacaktır. Bu yüzden sizlere uzun mesafelerde bu hizmeti Pro Ankara Trans nakliyat sitesinde ısrar ile sunmaktayız.

Pro Ankara Trans © All Rights Reserved.20202022

Hemen Arayın