Montaj-Demontaj

Evden eve ya da ofisten ofise taşıma hizmetlerinden kaliteli bir şekilde yararlanabilmek istiyorsanız eğer Protrans Ankara Nakliyat firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Firmamız içerisinde eşyaları güvenilir bir şekilde taşıma, bunun öncesin eşyalarınızı paketleme, demonte hale getirme hizmetleri de bulunmaktadır. Tüm bu demontaj, taşıma ve taşındıktan sonra montaj hizmetlerini alanında profesyonel olan ekiplerimiz yapmaktadır.

Demonte İşlemi Nasıl Yapılır?
Taşınacak eşyaların demonte işlemleri yapılırken mobilyalarınızdan çıkan her parçanın özenle saklanması sağlanmaktadır. Çünkü tekrar montajlanacağı zaman en ufak bir vidanın bile kaybolmuş olmaması çok önemlidir. Bu nedenle firmamız demonte işlemlerine ve bu işlemden sonra paketlemelere son derece önem göstermektedir. Demontesi yapılan eşyalarınız kırılma olasılıklarına göre daha sert materyaller kullanılarak paketlenir ve taşımaya hazır hale getirilir.
Montaj İşlemi Nasıl Yapılır?

Eşyalarınız paketli bir şekilde taşındıktan sonra hangi eşya hangi odaya aitse o odaya götürülür. Tekrar monte edileceği odaya geldikten sonra eşyalarınız güvenilir ambalajlarından çıkarılır. Bu aşamadan sonra uzman ekibimiz kısa sürede demonte halde bulunan eşyalarınızın montajını gerçekleştirilir. Montaj sırasında ihtiyaçları olacak ekipmanlara sahip olan ekibimiz tüm eşyalarınızı tıpkı eskisi gibi monte ettikten sonra güvenle istediğiniz yerlerine yerleştirir. Tüm bu hizmetlerin hızlı olabilmesi için Protrans Ankara Nakliyat firmamızda en iyi ekipmanlar, alanında en uzman kişiler yetiştirilmektedir.

Demontaj ve montaj işlemleri taşımacılık firmalarında en az taşıma işlemi kadar önem verilmesi gereken bir konudur. Eğer alanında uzman kişiler ile çalışılmazsa hem bu montaj işleri uzun sürebilir hem de doğru montajlanamayan eşyalarınız kullanım özelliklerini kaybedebilir.

Pro Ankara Trans © All Rights Reserved.20202022

Hemen Arayın