Pro Ankara Trans sitesinde size sunmuş olduğumuz hizmetlerin en önemlisi belki de Ankara garantili evden eve nakliyat hizmetidir. Firma olarak hizmete başlamış olduğumuz günden bu güne taşımalarımızda ister istemez hatalar olmaktadır. Her taşımacılık hizmetinde hata ve hasar şansı bulunmaktadır.

Çankaya nakliyat firması olan Protaş nakliyat bunun güvencesine sizlere vermekten gurur duyar. Diğer firmaların aksine biz sizlere taşınama sırasında oluşabilecek hasarlar için garantili nakliyat Ankara güvencesini sunarız.

Garantili nakliyat ile kırılan eşyalarınızın tamiri mümkünse tamiri yapılır. Eğer tamiri mümkün değil ise muhtelif değeri, araştırılarak tarafımızdan sizlere ödenecektir. Bunlarda sizler tarafından kabul görmez ise sizlere eşyanızın aynısından bulunması mümkün ise aynısı alınarak vermiş olduğumuz zarar telafi edilmeye çalışacaktır.

Ankara garantili nakliyat hizmetimiz rakiplerimiz gibi sözde değildir. Pro Ankara Trans nakliyat sitesi ile sözleşme dahilinde bizi seçen müşterilerimize sunulmaktadır. Bizim önceliklerimizden en önemlisi firma ismimize herhangi bir leke gelmesine engel olmaktır. Bunu için de nakliyat sektörüne garantili nakliyat hizmetini getirdik.

Sizlerde bizim ile bir garantili nakliyat hizmetini deneyiniz.

Garantili nakliyat hizmeti için bizi arayınız.

Pro Ankara Trans © All Rights Reserved.20202022

Hemen Arayın