Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya nakliyat olarak esas olarak hizmete başladığımız ve adını taşıdığımız ilçede kaliteli hizmet sunarak bölge halkının gözünde güvenilir bir şirket konumuna ulaşmıştır. Çankaya evden eve nakliyat sektöründe yıllardır hizmet sunan firmamız sizlere kaliteli nakliye hizmetini her geçen gün arttırmaktadır.
Şirketimiz kurulmuş olduğu günden bu güne koşulsuz ve şartsız olarak nakliyat sektöründe Çankaya da bir vizyon getirmiş ve halen de taklit edilen bir evden eve nakliyat firmasıdır. Bu gün geldiğimiz yere bakıldığında biz her koşulda ve şartta sizlere kaliteli ve profesyonel bir hizmeti aynı zamanda uygun bir fiyat politikası ile sunmaktayız. Firmamız araçları 10 yaş sınırı ile denetlenmekte ve araç kasaları Avrupa standartları göz önüne alınarak yapılmaktadır.
Araç kasalarımızın içerisi komple olarak özel yapım ahşap bir mobilyadan oluşmaktadır. Bu sayede eşyalarınızın yolculuk esnasında olası hasarlara ve sallantılara karşıda kasalarımızdaki sınırsız bağlantı noktası ile desteklenmektedir.

Pro Ankara Trans © All Rights Reserved.20202022

Hemen Arayın